Оптимальные решения для частных домов и коттеджей
Сообщений: 2 Страница 1 из 1
Пропоную для обговорення і реалізації проект теплоакумулюючої електро -дров'яної печі для власного будинку, як альтернативу твердопаливному і газовому котлу.
Особливістю проекту є використання печі, як потужного багатофункціонального теплоакумулятора.
Враховуючи коєфіцієнт зниження до нічного тарифу, доцільним є максимальне використання електроенергії для опалення саме у нічний період. Дрова використовуються в основному для отримання насолоди від спостереження за полум'ям під час різкого похолодання або при відключенні електроенергії. Конструкція передбачає можливість застосування вмонтованого у піч теплообмінника, який з'єднується із системою гарячого водопостачання будинку, або використовується, як потужний конвектор. У випадку застосування на будинку сонячних колекторів піч може досить ефективно використовуватись і, як додатковий теплоакумулятор.
Электро-дровяные котлы...

Еще и с аккумулированием тепла... Думаю это интересно, по крайней мере в таком котле время работы котла на одной загрузке топлива растягивается за счет электрического обогрева и саккумулированного тепла...

В таком варианте, если аккумулятор тепла не менее 30л/1 кВт теплогенерации, то думаю мечта всех владельцев частных домов сбудется, такой котел будет работать не менее 24 часов на одной загрузке топлива реально!!!
Настоящая правда всегда не правдоподобна!
Сообщений: 2 Страница 1 из 1

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron