Оптимизация, энергоаудит, управление энергоэффективностью
Сообщений: 2 Страница 1 из 1
Как получить аттестацию по энергосбережению кто знает? Кто сталкивался? Нужны бумаги на проведение энергоаудита. Плиз подскажите
Удачного пути ))

Чем могу помогу!Заступнику Голови
Національного агентства України з
питань забезпечення
ефективного використання
енергетичних ресурсів,
Голові Центральної групи
енергетичного аудиту
Малій М.В.

Музейний провулок, 12,
м. Київ,
01601


ЗАЯВА
на атестацію підприємства на право проведення енергетичного аудиту

Просимо Вас провести атестацію _____________________ (найменування організації) і надати дозвіл на право проведення енергетичних аудитів підприємств і організацій.
Основними напрямками діяльності організації (підприємства) ______________, крім енергетичних аудитів є ______________(галузева орієнтація).
Організація (підприємство) ____________________ та енергоаудитори погоджуються дотримуватись у своїй діяльності всіх вимог Положення про порядок організації енергетичних обстежень, затвердженого наказом Держкоменергозбереження України від 09.04.99 р. № 27 і зареєстрованого в Мін’юсті України 12.05.99 р. за № 301/3594 та вимог Тимчасового положення про порядок проведення енергетичного обстеження та атестації спеціалізованих організацій на право його проведення, затвердженого наказом Держкоменергозбереження України від 12.05.97 р. № 49 і зареєстрованого в Мін’юсті України 02.09.97 р. за № 375/2179 .

Надсилаємо для розгляду наступні матеріали:
1. Заява від організації на ім’я Голови ЦГЕА – закріплена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання, енергоаудиторів, які входять до складу організації або залучені до цієї діяльності на контрактних засадах.
2. Статут організації з зазначенням відповідного виду діяльності – енергетичний аудит – копія прошита, завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
3. Свідоцтво про реєстрацію організації - нотаріально завірена копія.
4. Довідка про включення організації до ЄДРПОУ – копія завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
5. Довідка про структуру організації - завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
6. Обліковий склад постійних працівників та енергоаудиторів, атестованих на право виконання робіт з енергетичних аудитів - завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
7. Копія диплома про вищу освіту завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
8. Свідоцтва про підвищення кваліфікації працівників на право проведення енергетичних аудитів - копії завірені печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
9. Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість - копія завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
10. Методика виконання робіт з енергетичних аудитів - завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
11. Перелік засобів вимірювальної техніки (власних чи орендованих), що перебувають в експлуатації для проведення енергетичних аудитів та копії свідоцтв про повірку робочого засобу вимірювальної техніки відповідно до Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність” та наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 04.05.05 р.
№ 110, зареєстрованого в Мін’юсті 23.05.05 р. за № 561/10811 - завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарювання.
12. Контракти (угоди) на проведення енергетичного аудиту між спеціалізованою організацією та енергоаудиторами по найму, що мають відповідні свідоцтва закладів освіти - копія завірена печаткою на підписі керівника суб’єкта господарюванн, а якщо постійно копію з трудової книжки.

Керівник ________________________
М.П. (П.І.Б.)

Енергоаудитор 1 ________________
(входить до складу організації або (П.І.Б.)
залучений до цієї діяльності на
контрактних засадах)
Енергоаудитор 2 ________________
(П.І.Б.)
maximus-2000@bk.ru
Сообщений: 2 Страница 1 из 1

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron